Fotografia ślubna, na wesele – Wabos - Fotografia ślubna, fotobudka wynajem

Przejdź do treści
     

Fotografia ślubna

U mnie nie znajdziecie wielu wersji pakietów czy ofert. Reportaż ślubny jest jeden, tak jak i ślub, to po co kombinować. Jako fotograf na wesele z dużym doświadczeniem stworzę dla Was piękne, wyjątkowe zdjęcia, które będą najlepszą pamiątką z uroczystości. Ślub zaczyna się od przygotowań Pani Młodej i Pana Młodego, i tak też powinna się zaczynać moja obecność przy Was. Kolejny przystanek to ceremonia w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego. Szybkie zdjęcie grupowe, o ile pogoda pozwala, i już rodzice witają Was chlebem i solą. Kieliszki rozbite, pierwszy taniec i zabawa się rozkręca. Szybka mini sesja, zdjęcia z rodzicami i za chwilę oczepiny. Po oczepinach zostawiam Was i życzę udanej zabawy do białego rana. Po ślubie, gdy już wszyscy dojdą do siebie, jest czas na sesje plenerową. Termin i miejsce wstępnie można ustalić przed ślubem, jednak dopiero po dniu ślubu dogrywamy szczegóły. Fotografia ślubna zostaje przekazana na okolicznościowym pendrive z Waszymi imionami i datą uroczystości. Całość będzie zapakowana w eleganckie pudełko. Dodatkowo otrzymacie 20 zdjęć w formacie 15x21 cm.

I na tym może kończyć się oferta, ale nie musi proponuję również jako usługi dodatkowo płatne:
·         dowolną ilość odbitek w dowolnym formacie,
·         fotoalbum  oprawiony w ekoskórę, skórę lub materiał. Polecam album o wymiarach  30x30 cm i 12 rozkładówek. Przed wykonaniem albumu przesyłam Wam projekt  do akceptacji. Zdjęcia są drukowane na papierze jedwabistym, który  fakturą przypomina płótno. Album zwiera zdjęcia z dnia ślubu i pleneru.
·         fotoalbumy dla rodziców, polecam wymiary 20 x 20 cm,
·         klasyczny album z odbitkami
·         fotobudkę jako atrakcje dla gości weselnych,

Chcecie dowiedzieć się o cenę dzońcie Maciej tel 606 102 401 lub napiszczie na maila.

Kubki z nadrukiem

FOTOKUBEK,  czyli kubek z nadrukiem zdjęcia lub grafiki wykonany według własnego pomysłu  może być  wspaniałym prezentem dla najbliższych. Ten wyjątkowy i  niepowtarzalny  gadżet sprawi wiele radości Twoim bliskim.  
Fotokubek może być klasyczny biały, z  kolorowym  wnętrzem lub kolorowym obrzeżem. Kubek może również posiadać  ucho w  kształcie serca.
Wzbudzającym największe zainteresowanie jest  kubek  magiczny. Jest to kubek, który ma jednolitą barwę i dopiero po   napełnieniu go wrzątkiem odkrywa ukryte zdjęcie/tekst.  W ofercie   posiadam duży wybór kolorów kubków.

Pełna oferta kubków dostępna w sklepie internetowym.
Oprócz kubków w ofercie posiadam również inne foto gadżety takie jak:
  • Torby/torebki z miejscem na klapie do umieszczenia dowolnego zdjęcia.
  • Foto panele do postawienia np. na komodzie lub do powiesznia na ścianie. Taki panel może być pojedyńczy lub składać się z kilku części. Zdjęcie   jest nanoszone bezpośrednio na panel (nie jest to tradycyjna odbitka  przyklejona/wstawiona do panelu) cechuje się wyjatkową barwą kolorów i  wyjątkowym połyskiem. Zdjęcie nie jest też przysłonięte szybą, jak to ma  miejsce w antyramie.
  • Podkładki pod kubek kwadratowe bądź okrągłe.
  • Podkładki pod myszkę.

Kubki z nadrukiem sklep internetowy www.fotokubek.eu

Kozy / Bielsko-Biała | Tel:  606 102 401
wabos 2018
Wróć do spisu treści